SK Chrlice muži A - Lokomotiva Heršpice 1:4 (1:1), branka Ratiborský. V posledním mistrovském utkání jsme přivítali sousedy z Heršpic. Oběma družstvům již o nic nešlo, naši hráči skončili v klidém středu tabulky, hosté byli naopak již jasným vítězem soutěže a postupujícím do I.B třídy. Utkání se hrálo v tempu, avšak velmi korektně. Naši fotbalisté se dostali do vedení ve 25. minutě po pěkné střele Ratiborského ze 20 metrů. Bohužel po nevinném centru z levé strany hosté hlavou Poláčka těsně před půlí vyrovnali. Ve druhé půli byla rozhodujícím momentem 50. minuta, kdy stoper Kabát musel z pracovních důvodů ze hřiště a střed obrany byl pak daleko prostupnější, což hosté dokázali dvakrát využít. Přesto jsme mohli vyrovnat, bohužel dvě vyložené šance jsme nedokázali proměnitt. Hosté poté v 88. minutě definitivně dali výsledku konečnou podobu.

Sokol Bílovice - SK Chrlice muži A 4:2 (1:1). branky Měntiel a Kilnytskyy. V posledním jarním kole poznalo po šesti výhrách naše béčko hořkost porážky zejména proto, že utkání kolidovalo se zápasem áčka, takže jel do Bílovic kdo měl nohy. Přesto jsme v zápase, který domácí tradičně pojali jako gladiátorský, dokázali do poločasu udržet vyrovnané skóre. Do druhé půle jsme vinou zranění a bezdůvodného nenastoupení jednoho z hráčů dohrávali v devíti a domácí toho dokázali využít.

SK Chrlice starší dorost - Moravský Krumlov 2:6 (1:2), branky Oujezdský 2. V posledním domácím utkání naši dorostenci nedokázali soupeře z poloviny tabulky porazit a nakonec odešli z utkání s vysokou porážkou.

SK Chrlice mladší dorost - Moravský Krumlov 0:7 (0:7) - nedohráno z důvodu nedostatku hráčů domácích.

SK Tuřany/Chrlice mladší žáci - SK Újezd u Brna 3:0 kontumačně, hosté se nedostavili.

Líšeň C - SK Chrlice starší přípravka A 12:2 (5:2), branky Černý a Sideridis.

Líšeň D - SK Chrlice starší přípravka B 14:0 (8:0).

Lokomotiva Heršpice - SK Chrlice mladší přípravka 1:13 (1:6), branky Šmuhař 4, Rotrekl 3, Fraňková Adéla 2, Binder 2. Naše mladší přípravka skončila ve své soutěži na výborném druhém místě.

SK Chrlice minipřípravka - SK Bosonohy 6:8 (2:6), branky Andrýsek 3, Mádle, Prokeš, Štěpán. Jáchym Andrýsek vstřelil v celém ročníku celkem 65 branek.

SK Chrlice old boys - Svratka Brno 2:5 (1:3), branky Šenkyřík a Šabata.

 

Víkendové zápasy 13. a 14.6.2015
SK Řícmanice vsSK Chrlice
1:2
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Obřany
ne 4. 6. 2023 v 17.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff