SK Jundrov - SK Chrlice muži A 1:2 (0:0), branky Ratiborský 2. V předposledním jarním kole se potvrdila jarní klasika, doma získáváme body těžce, zato z venku vozíme vítězství. To se i tentokrát potvrdilo. Po celé utkání jsme měli více ze hry a byli lepším mužstvem. Bohužel se nám to podařilo gólově potvrdit až po poločase, kdy jsme se dostali do vedení brankou Ratiborského. Domácí měli šanci v 65. minutě, penaltu Přemka Poláka však Viktor Voda chytil. Poté jsme již ovládli hru a když v 76. minutě přidal Ratiborský druhý gól, bylo o vítězství rozhodnuto. Domácí nakonec snížili ve druhé minutě nastavení na konečných 1:2.

SK Chrlice muži B - SK Řečkovice B 6:2 (3:1), branky: Klíma D, Němec, Měntiel, Drásal, Berger, Březina. Domácí zápasy béčka tradičně přinášejí hodně branek. I tentokrát béčko potvrdilo dobrou formu a pošesté za sebou vyhrálo. O výsledku rozhodl hned úvod utkání, kdy naši hráči dali po několika dobrých šancích dva góly a i když hosté snížili, dokázali opět kontrovat a ve druhé půli byl výsledek pouze otázkou výše skóre.

SK Řečkovice - SK Chrlice starší dorost 1:2 (1:1), branky Babosha a Paták. V posledních utkáních potřebují naši dorostenci každý bod k záchraně a vyhrát s posledními Řečkovicemi byla povinnost. Nakonec se nám to podařilo, i když bylo utkání možná těžší než jsme předpokládali.

SK Řečkovice - SK Chrlice mladší dorost 7:1 (0:1), branka Markovič.

Slovan Rosice - SK Tuřany/Chrlice mladší žáci 6:2 (1:1), branky: Dobrovolný a Daňhel Pavel. V zápase za velkého vedra jsme dokázali držet s domácími krok pouze do 45. minuty, kdy jsme ještě snížili na 3:2. Poté jsme však fyzicky odešli, nestačili jsme důsledně obsazovat soupeře a v závěru jsme inkasovali tři branky a zaslouženě prohráli.

SK Lelekovice - SK Chrlice starší přípravka A 7:6 (3:3), branky: Černý 2, Sommernitz 2,Šmuhař 2. Ve velmi zajímavém utkání, kdy se výsledek přeléval ze strany na stranu jsme nakonec těsně prohráli.

Start Brno - SK Chrlice starší přípravka B 11:5 (6:3), branky: Černý 4, Plný.

Tatran Bohunice - SK Chrlice mladší přípravka 5:6 (0:4), branky: Rotrekl 4, Andrýsková, Šmuhař. Pokud naše mladší přípravka v posledním kole doma vyhraje a zároveň Bílovice prohrají v Kohoutovicích, vyhraje naše přípravka svou skupinu.

SK Soběšice - SK Chrlice minipřípravka 8:6 (2:3), branky: Andrýsek 4, Mádle, Štěpán.

SK Líšeň D - SK Chrlice minipřípravka 9:4 (5:3), branky: Andrýsek 2, Mádle, Štěpán.