SK Chrlice muži A - MCV Brno 0:2 (0:0). To, že se nám doma nedaří potvrdilo další domácí utkání, před kterým soupeř musel projevit velkou snahu, aby nastoupil v úplné sestavě. Naši hráči začali dobře a měli více ze hry, bohužel velkou šanci si nevypracovali a když už pronikl do šestnáctky hostí Ratiborský a byl sražen obráncem hostí, píšťalka rozhodčího zůstala k údivu všech němá. Ve druhé půli pak zastavil nesprávně praporek asistenta rozhodčího gólovou akci Volfa. To však byly nejzajímavější situace, neboť od 20. minuty nám nevycházelo vůbec nic. Naši hráči hráli příliš individuálně a nahrávali, až se dostali do neřešitelných pozic. Navíc dvě přesné přihrávky po sobě bychom za druhou půli napočítali na prstech jedné ruky. Když jsme nezužitkovali ani několik zajímavých pozic z trestných kopů, přišel zákonitě trest a po rohu zaznamenala první nepovedená střela hostí na branku v 69. minutě jejich vedení, neboť zaplula přímo k naší tyči. Pak to byla z naší strany pouze křeč, která vyvrcholila v 84. minutě další obrovskou chybou v naší obraně, kterou hosté využili ke stanovení konečného výsledku.

Lokomotiva Horní Heršpice B - SK Chrlice muži B  1:4 (0:1), branky: Klíma Daniel 2, Klíma Jan, Kilnytskyi. Naše béčko jelo do Heršpic, vzhledem k souběžnému utkání áčka, s minimálním počtem hráčů, přesto chtělo potvrdit dobrou jarní formu a prodloužit čtyřzápasovou vítěznou šňůru. Přestože bylo utkání celkem vyrovnané, byli naši fotbalisté daleko lepší v koncovce a zaslouženě vyhráli.

SK Chrlice starší dorost - Tatran Kohoutovice 4:4 (2:3), branky: Šmatera 2, Nezval, vlastní. V dalším důležitém utkání, s druhými Kohoutovicemi, dorostenci téměř po celý zápas prohrávali, přesto nakonec mohli vyhrát. Ve druhém poločase již prohrávali 2:4, v závěru však se jim velkým úsilím podařilo vyrovnat, když vyrovnávací branku si dali hosté vlastní, kdy po rohu odkopli míč z malého vápna tak nešťastně, že se odrazil od jednoho z bránících hráčů zpět do branky. Nakonec mohly všechny body zůstat doma, při Nezvalově přehození vyběhnuvšího gólmana hostí z hranice šestnáctky však míč nakonec přeskočil i hostující branku.

SK Chrlice/Tuřany mladší dorost - Tatran Kohoutovice 0:18 (0:8).

SK Tuřany/Chrlice mladší žáci - Moravská Slavia Brno 8:2 (4:1), branky: Daňhel Pavel 4, Daňhel Petr 4. Mladší žáci opět dokázali vyhrát a v tabulce si pojistit devátou příčku. Obraz hry byl tradiční jako v posledních utkáních. Fyzicky méně vyspělý soupeř dobře kombinoval, naše rychlé protiútoky bratří Daňhelů, podporované dalšími hráči však byli smrtící a dokázali jsme soupeře vysoko porazit, přičemž jsme ještě několikrát trefili tyčky branky hostí a několik úniků neproměnili.

SK Obřany - SK Chrlice starší přípravka A 4:5 (2:1), branky: Černý 2, Sommernitz 2, Rýdl. V zápase, ve kterém se vedení přelévalo ze strany na stranu, jsme nakonec gólem v poslední minutě získali vítězství.

SK Chrlice mladší přípravka - SK Líšeň 5:8 (1:4), branky: Fraňková Adéla 3, Rotrekl 2.

SK Chrlice minipřípravka - Lokomotiva Heršpice 3:6 (1:1), branky Mádle 3.

SK Chrlice minipřípravka - SK Líšeň A 6:14 (3:8), branky: Mádle 3, Plný 2, Rotrekl.

SK Chrlice old boys - SK Obřany 4:2 (4:1), branky: Šenkyřík 2, Patocs, Smutný. Old boys konečně po půl roce okusili pocit z vítězství, když zaslouženě porazili soupeře ze druhé poloviny tabulky. V posledních třech kolech zabojují o únik z posledního místa.