SK Lelekovice - SK Chrlice muži A  1:3 (0:0), branky Ratiborský 2, Březina. V dalším venkovním zápase jsme potvrdili jarní výsledky, kdy doma těžko získáváme body a naopak z venku vozíme vítězství. Na malém hřišti v Lelekovicích to byl více boj než fotbal a v první půli branka nepadla, přestože jsme spálili jednu vyloženou šanci ze tří metrů. Ve druhé půli jsme se dostali hned v 50.minutě do vedení, domácí však z penalty vzápětí vyrovnali. Poté byla hra vyrovnaná, naše útoky však byly nebezpečnější a v 75.minutě jsme dali Ratiborským druhý gól. Domácí se snažili se zápasem něco udělat, definitivní výhru nám však zajistila dalekonosná střela Březiny z více jak 30 metrů. Tímto vítězstvím jsme se probojovali na osmou příčku v tabulce a boj o záchranu se nás i při shodě teoretických možností ve vyšší soutěži netýká a naopak s následujícími soupeři máme možnost se dostat ještě na lepší místa v tabulce.

SK Chrlice muži B - SK Obřany B 3:2 (1:1), branky Klíma D. 2, Šmerek. Naše béčko potvrdilo dobrou jarní formu a přestože se utkání hrálo současně s dorostem a áčkem, dokázali naši fotbalisté vyhrát. Vzhledem k počasí se hrálo utkání na tréninkovém hřišti, kde vzhledem k rozměrům šlo spíše o boj než o fotbal. V první půli šlo naše béčko do vedení, hosté však dokázali z penalty vyrovnat. Ve druhé půli jsme nejdříve také z penalty šli do vedení a poté, po krásném centru Petra Žáka, dal hlavou třetí gól Klíma. Hosté v závěru vyvinuli velký tlak, snížili však pouze v 85. minutě opět z penalty.

Sokol Velké Němčice - SK Chrlice starší dorost  2:3 (0:1),  branky: Pazdera 2, Šmatera. Naši dorostenci konečně v boji o záchranu dokázali dovézt body z venku a posílili naděje na záchranu. Výsledek byl sice těsný ale naši dorostenci po vedení v první půli dokázali zvýšit vedení až na 0:3. Přesto se v závěru třásli o tři body, když domácí v 89. minutě z penalty snížili na 2:3 ale šesti minutové nastavení nakonec přežili bez úhony. 

Sokol Velké Němčice - SK Chrlice/Tuřany mladší dorost 7:0 (0:0). Mladší dorostenci sice odehráli bezbrankovou první půli, když však dostali v úvodu druhé půle během pěti minut tři góly, bylo utkání již jen otázkou skóre.

RAFK Rajhrad - SK Tuřany/Chrlice 1:5 (0:1), branky Daňhel Petr 3, Daňhel Pavel, Urban. I mladším žákům se po několika neúspěšných utkáních tentokrát podařilo vyhrát. Domácí začali sice náporem a deset minut jsme se těžko dostávali na jejich polovinu, poté jsme však proměnili první brejk a dostali se do vedení. Do půle jsme pak mohli zvýšit vedení, žádnou z šancí se však nepodařilo úspěšně zakončit. Druhou půli jsme začali lépe a během deseti minut zvýšili skóre na 0:3 a přestože domácí snížili, vítězství jsme si již nenechali vzít a naopak v závěru vedení dvěma brankami pojistili.

SK Chrlice starší přípravka A - Medlánky 3:5 (2:2), branky: Sommernitz 2, Šmuhař.

SK Chrlice starší přípravka A -SK Slatina 2:2 (2:0), branky: Černý a Sommernitz.

SK Chrlice starší přípravka B - SK Žebětín 3:9 (2:4), branky: Fraňková Adéla, Černý, Sommernitz.

SK Chrlice starší přípravka B - SK Slatina B 5:6 (2:4), branky: Dvořák, Mandelík, Plný, Rýdl, Sommernitz.

MCV Brno - SK Chrlice mladší přípravka 0:25 (0:14), branky: Šmuhař 10, Prokeš 5, Putna 5, Rotrekl 3, Kobylka, Plný. 

SK Chrlice old boys - Slovan Brno 1:5 (0:2)

Chrlická vítězná neděle
Slovan Brno B vsSK Chrlice
0:5
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Jundrov
ne 8.10.2023 v 15.00 hodin
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff