SK Chrlice muži A - Start Brno 1:3 (1:2), branka Ratiborský. Ani v dalším domácím utkání jsme nezvítězili a potvrdilo se, že na jaře vyhráváme pouze venku. Ve vyrovnaném utkání jsme v prvních třiceti minutách udělali v obraně dvě hrubé chyby a hosté je pokaždé dokázali využít. Přesto se nám záhy podařilo snížit a vypadalo to, že bychom mohli ve druhé půli zabojovat o vítězství. Druhý poločas však vyrovnání nepřinesl, naopak hosté ještě zvýšili skóre. Naši hráči se nedokázali v blízkosti branky soupeře prosadit.

SK Chrlice muži B - FC Soběšice B  4:1 (3:0), branky Měntiel 2, Ratiborský, Klíma Jan. Naše béčko doma po zásluze zvítězilo. V první půli byla hra sice vyrovnaná, naše béčko však bylo v koncovce nebývale efektivní a získalo tříbrankový náskok. Ve druhé půli hosté nejdříve snížili, poté však náš tým převzal otěže zápasu do svých rukou a  měl hned několik vyložených brankových příležitostí ke zvýšení skóre, využil však pouze jedinou.

FC Ivančice - SK Chrlice starší dorost 4:1 (1:1), branka Kubín. Náš dorost dokázal soupeři vzdorovat pouze v první půli, ve druhé však třikrát inkasoval a v tabulce mu stále patří třetí místo od konce a hra o záchranu je velmi aktuální.

FC Ivančice  SK Chrlice mladší dorost 10:3 (5:1), branky Kadlčík, Markovič, Schockher.

SK Chrlice mladší žáci - FC Ivančice 3:5 (1:3), branky Daňhel Pavel 2, Sosnar. Naši mladší žáci hráli proti technickému soupeři, takže na sebe narazila dvě družstva s rozdílným pojetím hry. V první půli jsme dostali hned v úvodu branku, hosté poté zvýšili, my jsme pak však dokázali snížit a druhá půle byla otevřená. Za stavu 2:4 jsme však neproměnili penaltu a přestože jsme snížili na 3:4, hosté dokázali v závěru pojistit vítězství pátou brankou.

SK Tuřany - SK Chrlice starší přípravka A 5:10 (2:3), branky: Černý 4, Sommernitz 3, Plný 2, Šmuhař.

SK Řícmanice - SK Chrlice starší přípravka B 10:2 (6:1), branky Černý a Plný.

SK Chrlice mladší přípravka - Start Brno 5:12 (3:5), branky Rotrekl 3, Putna 2.

SK Chrlice minipřípravka - Sparta Brno 3:29 (1:16), branky Andrýsek 2, Zusca

Moravská Slavia Brno - SK Chrlice 5:0 (1:0).