SK Obřany - SK Chrlice muži A 4:2 (1:2), branky Němec a Klemensevič. V utkání se třetím týmem tabulky jsme byli od začátku daleko lepším týmem a hned ve 3. minutě po standardní situaci otevřel skóre hlavou Němec. Poté jsme soupeře nepouštěli vůbec do hry a jen sporadicky na naši polovinu a měli nejméně tři vyložené šance na zvýšení skóre. Přesto se domácím podařilo po rychlé křídelní akci vyrovnat. Naše hráče to však nedeprimovalo a vzápětí jsme šli opět po standardce do vedení a mohli opět několikrát vedení zvýšit. Ve druhé půli se však obraz hry změnil. Ustoupili jsme od kombinační aktivity ve středu pole a přizpůsobili se nákopům domácích, kteří po naší chbě v 60.minutě vyrovnali. Poté se hra přelévala ze strany na stranu. Domácí v závěru dokázali však opět využít chyby v naší obraně a v 87. minutě šli do vedení. My jsme hru otevřeli a měli sérii rohů, kdy šli do šestnáctky téměř všichni hráči, domácí v nastavení míč dokázali odkopnout od branky a po rychlém přečíslení vstřelili čtvrtou branku. 

SK Chrlice muži B - SK Žebětín B 4:2 (2:1), branky: Měntiel 2, Ratiborský, Žák. Kdo přišel na zápas o pět minut později, neviděl plnou polovinu branke utkání. Naše béčko se dvěma brankami dostalo do vedení, hosté však z prvního útoku snížili. Do poločasu jsme však dokázali naši fotbalisté odskočit na pohodlný tříbrankový náskok a ve druhé půli už vedení kontrolovali.

Tatran Starý Lískovec - SK Chrlice starší dorost 1:1 (0:1), branka Zámek. Ve vyrovnaném utkání jsme měli více ze hry a dostali se z přímého kopu dovedení. Poté jsme mohli zvýšit, dvě výborné šance jsme však neproměnili. Po změně stran muselo být utkání pro bitku domácích hráčů s diváky na pět minut přerušeno, přesto nebyl nikdo z domácích hráčů v rozporu s pravidly vyloučen. Domácí nakonec dokázali v závěru vyrovnat.

Tatran Starý Lískovec - SK Chrlice mladší dorost 13:1 (6:0) branka Výleta.

SK Tuřany (Chrlice) mladší žáci - SK Slatina 3:3 (1:1), branky: Brtník, Daňhel a Havlíček. Ve vyrovnaném utkání jsme třikrát prohrávali přesto jsme dokázali pokaždé vyrovnat. V závěru měly šance na vítězství oba týmy, zápas tak skončil spravedlivou remízou. 

SK Soběšice - SK Chrlice starší přípravka A  6:2 (1:1), branky Černý a Plný - hráno v týdnu.

SK Soběšice - SK Chrlice starší přípravka B 6:2 (4:0), branky Sommernitz a Putna - hráno v týdnu.

SK Chrlice - SK Bosonohy mladší přípravka 4:4 (2:2), branky: Putna 2, Rotrekl 2 -hráno v týdnu.

SK Chrlice minipřípravka - Svratka Brno 6:9 (2:6), branky: Rotrekl 3, Plný 2, Mádle.

OUMP - SK Chrlice old boys 2:2 (2:1).

 

Víkendové zápasy - 2. - 3. 5. 2015
Slovan Brno B vsSK Chrlice
0:5
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Jundrov
ne 8.10.2023 v 15.00 hodin
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff