Starý Lískovec - SK Chrlice muži A 1:4 (0:1), branky Ratiborský 3, Berger L. V dohrávce prvního jarního kola naše áčko v kombinované sestavě překvapivě ale zaslouženě vyhrálo v Lískovci. Utkání bylo zpočátku vyrovnané, velký vliv na utkání měla 28. minuta, kdy jsme šli nejprve do vedení a vzápětí chytil brankář Sova vyloženou šanci domácím. Do druhé půle jsme šli již klidnější a třemi brankami Ratiborského zvýšili až na 0:4, přitom jsme ještě nejméně pět dalších výborných příležitostí nevyužili. Domácí snížili až v závěru utkání.
Sestava: Sova - Brabec, Kabát, Klemensevič (46. Novák), Rudolecký - Smutný, Berger L., Klimeš, Nezval (46. Ratiborský) - Kudlička, Berger M. (58. Sommernitz).