SK Chrlice muži A - SK Líšeň C  0:0. V dalším domácím utkání jsme přivítali mužstvo ze špičky tabulky. Od začátku bylo utkání vyrovnané, hosté však lépe začali a měli v první čtvrthodině tři výborné šance na vstřelení branky. My jsme se rozehráli až ve druhé části prvního poločasu a vypracovali si několik výborných příležitostí, při jedné hosté vykopávali míč z prázdné branky, kdy již byl jejich gólman překonán. Velmi dobrá úroveň utkání se přenesla i do druhé půle, počet šancí však již byl minimální a tak utkání dospělo ke spravedlivé bezbrankové remíze.

Tatran Kohoutovice B - SK Chrlice muži B 5:0 (2:0). Ani naše béčko nedokázalo vstřelit ve svém utkání branku, přestože mělo již ve druhé minutě výhodu pokutového kopu, Sommernitzovu střelu však brankář domácích vyrazil. Naše béčko muselo i provizorně řešit post brankáře, nakonec se obětoval Didi. Hra byla po celé utkání vcelku vyrovnaná, domácí byli však efektivnější ve využívání připravených šancí.

SK Chrlice starší dorost - SK Medlánky 1:1 (1:0). Velmi vyrovnané utkání dorostenců skončilo zaslouženou remízou. V první půli jsme byli možná o chloupek lepší a šli jsme také do vedení, ve druhé půli naopak hosté přidali a zaslouženě vyrovnali. Obě mužstva, která spolusousedí v tabulce se tak rozešla se zaslouženou remízou.

SK Chrlice mladší dorost - SK Medlánky 0:3.

SK Vojkovice - SK Tuřany/Chrlice mladší žáci 5:2 (1:1), branky Daňhel Pavel 2. Utkání mladších žáků žačalo oboustarně útočně, domácí byli kombinačně lepší, naši žáci se pokoušeli ohrozit domácí branku z rychlých protiútoků. Do vedení se v první půli dostali domácí, naši kluci dokázali po samostatném úniku Pavla Daňhela vyrovnat. Ve druhé půli domácí utekli do dvoubrankového vedení, po našem snížení jsme chtěli vyrovnat, domácí náš však do ohrožení branky nepustili a sami naopak v posledních pěti minutách dvakrát skórovali.

SK Chrlice starší přípravka A - NORDIC 7:5 (5:2), branky: Sommernitz 4, Plný 2, Sideridis.

SK Chrlice starší přípravka B -Lokomotiva Horní Heršpice 1:7 (0:4), branka Sideridis.

SK Řícmanice - SK Chrlice mladší přípravka 2:2 (2:1), branky: Andrýsková Lada, Šmuhař.

Tatran Kohoutovice - SK Chrlice minipřípravka 8:3 (5:2), Andrýsek 2, Hrstka.