SK Slatina - SK Chrlice starší dorost 1:4 (0:3), branky Babosha 2, Nezval, Pazdera. V důležitém utkání o záchranu v župním přeboru jsme v zápase s poslední Slatinou zabrali a utkání jsme zvládli, přestože nám kombinaci ztěžoval velmi hrbolatý povrch hřiště. Dokázali jsme rozhodnout již v prvním poločase, kdy jsme dali tři branky a mohli hrát svůj fotbal. Dalších, alespoň pět výborných šancí jsme nevyužili. Ve druhé půli jsme navýšili vedení na 0:4, pak jsme však domácí spíše svou lehkovážností pustili v posledních deseti minutách do několika šancí, z nichž jednu dokázali využít.

SK Slatina - SK Chrlice mladší dorost 4:1 (1:0), branka Hodek.

NORDIC Brno - SK Tuřany (Chrlice) mladší žáci 7:3 (2:1), branky Daňhel Pavel 2, Pantůček. V prvním jarním utkání jsme měli velký problém se sestavou. Několik hráčú bylo nemocných a někteří odjeli na velikonoční svátky mimo Brno, takže jsme měli k dispozici pouze 8 hráčů. Soupeř měl také problémy se sestavou a v první půli byla hra celkem vyrovnaná. Po našich chybách jsme obdrželi dvě branky, ale před půlí jsme dokázali snížit. Vzhledem k tomu, že jsme několik dalších přípležitostí neproměnili, zdálo se, že bychom mohli utkání ještě zvrátit. Bohužel ve druhé půli jsme podali katastrofální výkon plný nepřesností a na několik gólů jsme soupeři doslova nahráli. V závěru se nám podařilo výsledek pouze zkorigovat.