SK Chrlice - SK Bosonohy B 1:3 (1:1), branka Klemensevič. V prvním jarním utkání jsme dostali soupeře, který byl sice v tabulce za námi, vzhledem k tomu, že áčko Bosonoh přes zimu výrazně posílilo, někteří hráči přešli do béčka. Utkání bylo od začátku vyrovnané, hosté však měli výraznou výškovou převahu, což mělo za následek, že sice ve středu pole jsme byli lepším týmem, před oběma brankami však platil důraz soupeře. V první půli jsme sice prohrávali, pěknou střelou Klemenseviče jsme však před půlí vyrovnali. Ve druhé půli jsme měli sice více ze hry, do obrany hostí jsme se však těžko dostávali. Hosté podnikali rychléprotiútoky a v 68. minutě šli znovu do vedení. Naše snaha o vyrovnání byla marná a když byl v 80.minutě zcela po zásluze vyloučen Smutný, byla naše pozice ještě těžší. Hosté pak v nastavení přidali třetí gól a odvezli si z vyrovnaného utkání tři body.

SK Chrlice starší dorost - FC Svratka Brno 1:4 (0:1), branka Šmatera z penalty.V utkání s vedoucím družstvem tabulky byli naši dorostenci pod neustálým tlakem. Několik dalších vyložených šancí hostí zůstalo nevyužito a tak naši dorostenciuhráli solidní výsledek.

SK Chrlice mladší dorost - FC Svratka Brno 0:8.

Víkendové zápasy - 28.3.2015
SK Řícmanice vsSK Chrlice
1:2
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Obřany
ne 4. 6. 2023 v 17.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff