Lokomotiva Horní Heršpice - SK Chrlice muži A 1:0 (1:0). V utkání s vedoucím týmem tabulky jsme tentokrát podali velmi dobrý výkon a byli vyrovnaným soupeřem. Rozhodující gól jsme dostali hned v prvním poločase, kdy jsme inkasovali hlavou po rohovém kopu. Poté byla hra vyrovnaná a měli jsme nejméně tři velmi dobré brankové příležitosti, žadnou jsme však nedokázali proměnit, takže jsme nakonec odjeli bez bodového zisku.

SK Chrlice muži B - Sokol Bílovice 3:2 (2:2), branky Volf 2 a Holomek. Pokud hrál soupeř pouze v deseti hráčích, podnikal rychlé protiútoky a šel do vedení 1:2. Poté hráči soupeře doplnili mužstvo, hra se vyrovnala, skórovat jsme však dokázali jenom my a výsledek otočili.

SK Medlánky - SK Chrlice starší dorost 2:3 (1:2), branky: Babosha, Šmatera, Hnilička. Hráno v týdnu.
V životně důležitém utkání o záchranu jsme z Medlánek dovezli všechny tři body. V utkání jsme dvakrát šli do vedení hlavou po nacvičených standardních situacích. Přestože domácí dvakrát vyrovnali, dostali jsme se potřetí znovu do vedení a přestože bylo naše mužstvo 25 minut před koncem oslabeno o zbytečně vyloučeného Oujezdského, výhru už si nenechalo vzít.

Moravský Krumlov - SK Chrlice starší dorost 4:1 (1:1), branka Doležal. Přestože jsme jeli v posledním zápase do Moravského Krumlova oslabeni oněkolik hráčů základní sestavy, dokázali jsme se po střele Doležala ze 30m dostat do vedení. Domácí však byli lepší a ve druhém poločase skóre otočili.

SK Medlánky - SK Chrlice mladší dorost 9:1 (3:1), branka Veselý.

Moravský Krumlov - SK Chrlice mladší dorost 11:1 (5:1)

SK Tuřany/Chrlice mladší žáci - SK Vojkovice 2:6 (1:2), branky Daňhel Petr a Daňhel Pavel. V utkání jsme ve druhém poločase dokázali vyrovnat, pak nás však soupeř několikrát přehrál a z rychlých útokůjsme několikrát inkasovali.ˇ

Újezd u Brna - SK Tuřany/Chrlice mladší žáci 2:10 (0:5), branky: Daňhel Pavel 3, Daňhel Petr 3, Sosnar, Březa, Skalník, Urban. V posledním podzimním utkání jsme v téměř kompletní sestavě byli proti poslednímu týmu tabulky výrazně lepším týmem a několik dalších vyložených příležitostí jsme ještě neproměnili.

SK Medlánky - SK Chrlice starší přípravka A 9:2 (2:0), branky Sommernitz 2.

SK Žebětín - SK Chrlice starší přípravka B 13:0 (8:0).

SK Slatina B - SK Chrlice mladší přípravka 5:9 (2:7), branky: Andrýsková 5, Rotrekl 2, Putna a vlastní.

SK Bosonohy - SK Chrlice minipřípravka 3:7 (2:4), branky: Andrýsek 4, Mádle 2, Grimm.