SK Chrlice muži A - SK Jundrov 1:1 (1:0), branka Klemensevič. V posledním podzimním domácím utkání podalo naše áčko zlepšený výkon. Od začátku utkání jsme byli lepším týmem a po dvou nevyužitých šancích jsme po rohu a závaru před brankou šli ve 29.minutě po zásluze gólem Ivoše Klemenseviče do vedení. Hosté potom přidali, hra se vyrovnala, vyloženou šanci si však hosté nevypracovali. Utkání jsme ztratili ve druhém poločase, kdy byl po zbytečném zkratu v přerušené hře vyloučen v 60.minutě brankář Knop. Náhradního gólmana jsme neměli, a tak musel zaskočit v brance hráč z pole Martin Březina. Hosté přidali a vypracovali si územní převahu. Vyrovnat se jim však podařilo až v 77.minutě, kdy lehká střela ze dvaceti metrů propadla brankáři mezi dlaněmi do sítě. Ke konci měli hosté stále větší tlak, chovali se na vstřelení branky až velmi zbrkle, takže nakonec bylo škoda, že velmi nadějné přečíslení v poslední minutě jsme nedotáhli do koncovky. Sestava: Knop - Husák, Sýkora, Letovanec, Novák - Klimeš (65. Sedlák), Musil, Berger Lukáš, Březina  - Berger Michal, Klemensevič.

SK Řečkovice B - SK Chrlice muži B 3:2 (1:0), branky: Sommernitz, Moudrý.  Naše béčko sehrálo další vyrovnané utkání, bohužel bez bodového zisku. Po prohrané první půli dokázalo vyrovnat, poté však obdrželo dvě branky a v závěru dokázalo pouze snížit.

SK Chrlice starší dorost - SK Řečkovice 3:0 (2:0).  V důležitém utkání s posledními Řečkovicemi byli naši dorostenci po celý zápas lepším týmem. Pomohla jim situace již ze začátku utkání, kdy po rohu si dali hosté polovlastní gól a když ke konci půle přidali naši další branku, mohli druhý poločas hrát v klidu. Kontrolovali hru a v 82.minutě přidali třetí branku.

SK Chrlice mladší dorost - SK Řečkovice 0:3 (0:2)

SK Tuřany/Chrlice mladší žáci - Slovan Rosice  3:2 (1:2), branky Daňhel Petr 2, Havlíček. Mladší žáci vyhráli druhé podzimní utkání. Z penalty šli do vedení, hosté však do poločasu stačili po dvou střelách zdálky otočit skóre. Ve druhé půli však naši žáci zvýšili důraz a dokázali otočit skóre,které v nervózním závěru udrželi. Sestava: Pantůček (Honzák) - Fraňková, Pelc, Dobrovolný, Březa - Havlíček, Sosnar, Pham, Kňazovčík, Daňhel Petr - Daňhel Pavel.

SK Chrlice old boys - ČAFC Židenice 4:3 (3:1), branky: Winter 2, Smutný, Juroška. Až v posledním kole old boys ligy konečně naši muži v letech získali první body a v dramatickém zápase dokonce zvítězili. V utkání vedli 2:0 a 3:1, hosté však vyrovnali a až branka v 65.minutě rozhodla o našem vítězství.

SK Chrlice starší přípravka A - SK Lelekovice 9:2 (3:2), branky: Sommernitz 4, Daňhel Petr 2,Černý, Plný, Sideridis.

SK Chrlice starší přípravka B - Start Brno 7:4 (5:3), branky: Daňhel Petr 5, Sommernitz, Putna.

SK Chrlice mladší přípravka - Tatran Bohunice 6:5 (3:3), branky: Andrýsková 3, Šmuhař 2, Rotrekl.

SK Chrlice minipřípravka - SL Líšeň B 1:10 (0:7), branka Andrýsek.