V tomto úspěšném fotbalovém víkendu nebodovali pouze mladší dorostenci a starší přípravka B.
SK Chrlice muži A - AC Lelekovice 0:0. V dalším domácím utkání jsme se nedokázali prosadit proti oslabenému soupeři, který si přijel pro bod a ten také získal. Je velmi těžké psát o tomto utkání, které bylo plné nepřesností a na počet kloudných akcí na obou stranách tentokrát divákům stačily prsty jedné ruky. Naši fotbalisté si sice vypracovali asi čtyři velmi dobré brankové příložitosti, jejich finální zakončení však nebylo řešeno optimálně, takže brankář hostí neměl ani moc práce tyto šance zlikvidovat. V útoku byli hosté bezradní, takže výsledkem byla bezbranková remíza.
Sestava: Knop - Novák, Sýkora, Husák Roman, Březina - Smutný, Klimeš, Berger Lukáš, Holomek (70. Brabec), Berger Michal - Rudolecký (73. Svoboda).

SK Obřany B - SK Chrlice muži B 3:4 (2:2), branky Němec 2, Holomek, Berger Michal. Po několika smolných utkáních naše béčko konečně zabralo a přestože v utkání prohrávalo 0:2 a 2:3, brankou z 87.minuty z penalty výsledek nakonec otočilo.

SK Chrlice starší dorost - Velké Němčice 1:0 (1:0), branka Kropáček z penalty. V dalším důležitém domácím utkání se soupeřem z první části tabulky tentokrát naši dorostenci po zásluze vyhráli. Hlavně v první půli dali gól a měli další dobré šance. Ve druhé půli se hra vyrovnala a dění se odehrávalo zejména mezi šestnáctkami. Hosté se sice snažili o vyrovnání, branku našich dorostenců však prakticky neohrozili. 

SK Chrlice mladší dorost - Velké Němčice 0:2 (0:1).

SK Tuřany/Chrlice mladší žáci - RAFK Rajhrad 3:2 (2:0), branky Daňhel Pavel 2, Pelc. Ve vyrovnaném utkání jsme dokázali v první půli proměnit dvakrát naše šance. Hosté po půli přidali a během 10 minut vyrovnali na 2:2. My jsme naštěstí po rychlém protiútoku šli znovu do vedení, avšak od 52.minuty,kdy jsme nedali penaltu, jsme se až do konce spíše bránili. První výhru v sezóně jsme však udrželi.

SK Slatina - SK Chrlice starší přípravka A  4:4 (1:2), branky Černý 2, Sideridis, Plný.

SK Slatina B - SK Chrlice starší přípravka B 5:2 (3:1), branky Sommernitz 2.

SK Chrlice mladší přípravka - MCV Brno 17:0 (11:0), branky: Rotrekl 6, Andrýsková 2, Fraňková Adéla 2, Plný 2, Nevřivý, Putna, Bezděk, Šmuhař, Binder po 1.

SK Chrlice minipřípravka - FC Soběšice 7:4 (3:2), branky Andrýsek 6, Štěpán.

 

Víkendové zápasy - 11.a 12.10.2014
SK Řícmanice vsSK Chrlice
1:2
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Obřany
ne 4. 6. 2023 v 17.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff