SK Líšeň C - SK Chrlice muži A 0:4 (0:0), branky: Brabec 2, Smutný, Berger Michal. V dohrávaném čtvrtečním utkání jsme překvapivě dovezli po zatím nejlepším podzimním výkonu tři body z Líšně. Na umělé trávě a pod umělým osvětlením jsme se nejdříve seznamovali s netradičními podmínkami a přestože domácí měli územní převahu, do poločasu jsme drželi nerozhodný stav. I ve druhé půli měli domácí více ze hry, naši muži však podnikali nebezpečné protiútoky a tentokrát je dokázali i využít až ke konečnému skóre 0:4.

SK Chrlice muži A - SK Slatina B 3:1 (0:1), branky: Brabec, Letovanec z penalty a Měntiel. V dalším domácím utkání jsme se k další výhře opět protrápili. V první půli jsme soupeři po hrubé chybě středu obrany hned dvakrát nabídli vyloženou šanci a soupeř jí podruhé nepohrdl. Poté se více zatáhl a my jsme museli být daleko aktivnější, což nám moc nevyhovovalo, protože nepřesností na našich kopačkách bylo velmi mnoho. Přesto jsme mohli zlomit utkání již v první půli, nedokázali jsme však dostat míč do soupeřovi brány hned z několika vyložených brankových příležitostí. Naštěstí se nám ve druhé půli podařilo hned v 55.minutě vyrovnat a postupně jsme soupeře zatáhli k jeho brance. V 68.minutě jsme po úniku Smutného dostali výhodu penalty, kterou jsme  s jistotou proměnili. Pak byl výsledek jen otázkou toho, co se nám podaří proměnit a gól Tomáše Měntiela v 82.minutě nás definitivně uklidnil a soupeře jsme zlomili. 

SK Chrlice muži B - Tatran Kohoutovice B 2:4 (2:1), branky Berger Michal 2 - úterní dohrávka. V zajímavém utkání jsme v poločase vedli, ve druhé půli jsme však svému soupeři vlastními chybami výhru darovali.

SK Chrlice muži B - SK Medlánky B 1:4 (0:1), branka Musil. Přestože naše béčko v poločase prohrávalo, dokázalo v 50.minutě rychle vyrovnat a poté měli naši hráči nejméně čtyři vyložené šance, bohužel několikrát ani z pěti metrů nedokázali vstřelit branku. Hosté šli pak po naší chybě ve středu pole do vedení a poté podnikali rychlé protiútoky do otevřené obrany, my jsme nedokázali dát gól ani z penalty.

Veselí na d Moravou - SK Chrlice starší dorost 2:0 (0:0). Naši dorostenci jeli do Veselí oslabeni z důvodu nemoci hned o několik hráčů, dokázali však soupeři ze špice tabulky zdárně vzdorovat.

Veselí na d Moravou - SK Chrlice mladší dorost 5:0 (3:0)

SK Tuřany/Chrlice mladší žáci - SK Šlapanice 3:3 (2:3), branky: Daňhel Petr 2, Balko. Naši mladší žáci konečně bodovali, navíc nedali penaltu.

Slovan Brno B - SK Chrlice starší přípravka A 5:5 (5:2), branky: Sommernitz 4, Plný.

DOSTA Bystrc B - SK Chrlice starší přípravka B 13:1 (8:1), branka Mandelík.

SK Chrlice mladší přípravka - Sokol Řícmanice 5:4 (3:3), branky: Putna 2, Fraňková, Šmuhař, Binder.

SK Chrlice minipřípravka - Tatran Kohoutovice 2:7 (1:3), branky Andrýsek 2.
SK Chrlice minipřípravka - Tatran Starý Lískovec 3:5 (1:2), branky Andrýsek 3.
SK Chrlice minipřípravka - SK Obřany 3:4 (3:3), branky Andrýsek 3.

SK Chrlice old boys - Sparta Brno 1:5 (0:1), branka Telička.Víkendové zápasy - 24.-28.9.2014
SK Řícmanice vsSK Chrlice
1:2
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Obřany
ne 4. 6. 2023 v 17.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff