SK Bosonohy B - SK Chrlice muži A 1:3 (1:1), branky: Berger Michal 2, Smutný. Vložené čtvrteční kolo.
V tomto utkání jsme hráli s celkem, který byl v tabulce na posledním místě a konečně jsme podali celkem solidní výkon. Vedli jsme a přestože soupeř do půle vyrovnal, dokázali jsme ve druhém poločase zvýšit aktivitu a dvěma brankami rozhodnout utkání v náš prospěch.

SK Chrlice muži A - SK Obřany 0:1 (0:0).
Po třech výhrách jsme tentokrát doma prohráli se soupeřem, který herně nebyl lepší, dokázal si však vinou našich chyb v obraně vytvořit daleko více vyložených šancí a jednu z nich v 72. minutě proměnil. Naši fotbalisté se sice snažili, většina našich akcí však končila buď na nepřenostech ve finální fázi nebo na solidní obraně hostí, která nás pustila za celé utkání do jediné solidní šance.

SK Žebětín B - SK Chrlice muži B 2:4 (2:3), branky: Volf, Měntiel, Berger Michal, Holomek.
Naše béčko v zápase o poslední místo vyhrálo zaslouženě a slavilo první výhru.

SK Chrlice starší dorost - Tatran Starý Lískovec 3:2 (1:0), branky: Kropáček 2, Babosha.
Naši dorostenci konečně v této sezóně poprvé bodovali, navíc proti soupeři ze špice tabulky. Tentokrát předvedli bojovný a zodpovědný výkon a dokázali se vyhnout zbytečným chybám v obraně. Po poločase, který vyhráli 1:0, postupně zvýšili až na 3:0 a vypadalo to,že utkání dovedou do vítězného konce. Závěr si však zbytečně zdramatizovali. Hosté v 88.minutě z penalty snížili na 3:1 a v poslední minutě dokonce na 3:2. V nervózním závěru však naši dorostenci  již vedení udrželi a odpoutali se z posledního místa v tabulce.

SK Chrlice/Tuřany mladší dorost - Tatran Starý Lískovec 1: 11 (0:4), branka Veselý.

SK Slatina - SK Tuřany/Chrlice mladší žáci 5:1 (4:1), branka Daňhel Pavel.

SK Chrlice starší přípravka A - FC Soběšice 6:8 (1:2), branky Daňhel Petr 4, Černý 2.

SK Bosonohy - SK Chrlice mladší přípravka 1:11 (0:7), branky: Rotrekl, Putna a Šmuhař po 3, Bezděk 2.

Dosta Bystrc - SK Chrlice minipřípravka 1:10 (0:5), branky. Andrýsek 7, Foral 3.

Svratka Brno - SK Chrlice minipřípravka 5:2 (3:2), branky: Andrýsek 2.

Slovan Brno - SK Chrlice old Boys 2:1 (2:0), branka Šenkyřík