SK Chrlice muži A - SK Tuřany B 2:1 (0:0), branky Svoboda a Berger Michal. V dalším domácím utkání jsme se doslova dotrápili k těsné výhře proti soupeři, který do utkání nastoupil pouze s osmi hráči. Naši hráči si asi mysleli, že vše půjde samo a nepřistoupili k utkání dostatečně zodpovědně a v jeho průběhu bylo těžké se do zápasu opět dostat. Nekompletní soupeř se uzavřel před svou šestnáctku a bránil nerozhodný výsledek. My jsme naopak nepředvedli nic fotbalového, čímž bychom soupeře dokázali překonat. Když navíc z ojedinělého útoky dali tuřanští v 55.minutě gól, velká ostuda visela vysoko ve vzduchu. Utkání jsme dokázali otočit až v poslední destiminutovce, kdy navíc soupeři odpadl další hráč a dohrával v sedmi. Naše mužstvo podalo v tomto utkání ostudný výkon a výhru si ani nezasloužilo.

SK Chrlice muži A - Svratka Brno B 4:2 (3:0), branky: Rudolecký 2, Klimeš, Svoboda. Ve třetím kole (hraném ve čtvrtek) jsme se konečně dočkali tříbodového zisku. Rozhodl o tom již úvod utkání, kdy jsme do 15 minuty vstřelili tři branky a měli výraznou převahu. Vypadalo to, že v klidu dokráčíme k vítězství. V poločase však museli dva hráči střídat, což výrazně narušilo naši hru. Hosté se dostali do hry, začali mít více ze hry a po našich tradičních chybách v obraně to bylo rázem v 70.minutě 3:2. Nechybělo mnoho a hosté mohli i vyrovnat, naštěstí se nám v 78.minutě podařil rychlý protiútok a po centru Smutného přidal uklidňující čtvrtý gól hlavou Svoboda.
Sestava: Husák Martin - Husák Roman (75. Šmerek), Letovanec, Klemensevič, Letovanec, Březina - Klimeš (46. Svoboda), Sýkora, Musil, Brabec(46. Novák) - Smutný, Rudolecký.

Tatran Starý Lískovec B - SK Chrlice muži B 6:0 (1:0)

SK Chrlice starší dorost - Kuřim 0:6 (0:1). Ani v dalším domácím utkání starší dorostenci nebodovali, navíc utrpěli vysokou porážku. V prvním poločase byla hra vcelku vyrovnaná, bohužel po chybě jsme dostali již v 10.minutě laciný gól. Poté byla hra celkem vyrovnaná, hosté však působili fotbalovějším dojmem a jejich akce byly daleko nebezpečnější. V poslední minutě první půle jsme měli vyloženou brankovou příležitost, kterou jsme však neproměnili. Ve druhé půli jsme měli velké problémy ve středu pole, hosté jej ovládli a rychlými a přesnými protiútoky postupně zvyšovali skóre až na konečný stav.

SK Chrlice/Tuřany dorost mladší - Kuřim 5:2 (2:1), branky:Výleta ě, Paták 2, Veselý. Mladší dorostenci byli v tomto utkání lepším týmem a po zásluze vybojovali první tři body.

SK Tuřany /Chrlice mladší žáci - NORDIC Brno 2:5 (1:1), branky Balko 2. Hráno ve čvrtek.

SK Tuřany/Chrlice mladší žáci - FC Hustopeče 2:7 (2:3), branky: Daňhel Pavel a Sosnar. Už ve třetím zápase jsme se soupeřem dokázali držet krok pouze do 40.minuty, poté jsme na něj nestačili a inkasovali. Projevila se tak pozdní letní příprava některých hráčů, kteří se na první trénink dostavili až v týdnu před zahájením soutěže. Bude nutné fyzickou kondici rychle, bohužel již v herním období, dohnat.

SK Chrlice starší přípravka A - Svratka Brno B 8:23 (5:8), branky Sommernitz 5, Musilová 3.

Tatran Bohunice - SK Chrlice starší přípravka B 8:4 (4:1), branky Sommernitz 3, Putna.

SK Chrlice starší přípravka B - Svratka brno C 3:6 (0:4), branky Hudeček, Putna, Šmuhař.

SK Chrlice old boys - Moravská Slavia Brno 1:4 (0:1), branka Šenkyřík.