Slovan Brno B - SK Chrlice muži A 2:1 (1:0), branka Klimeš.  Ani ve druhém utkání v městském přeboru jsme nebodovali. Většina utkání se hrála za silného deště a ve druhé půli bylo hřiště téměř jedna velká louže. Jako v prvním utkání jsme ani nyní nepřečkali bez úhony první čtvrthodinu a již v 8.minutě opět z penalty, která byla odpískána po zásluze, inkasovali. Poté se hra vyrovnala a i my jsme se dostali do hry. Bohužel jsme prospali i úvod druhé půle a po chybě v obraně ve 47.minutě podruhé inkasovali. Až potom jsme zlepšili hru a v 70.minutě po rychlé křídelní akci Marek Klimeš snížil. Přestože jsme si poté vypracovali několik zajímavých příležitostí, vyrovnat se nám již nepodařilo.
Sestava: Husák Martin - Husák Roman, Klemensevič, Letovanec, Novák (60. Svoboda) - Klimeš, Sýkora, Brabec, Březina - Berger, Smutný.

SK Chrlice muži B - Start Brno B 0:4 (0:2). V zajímavém a vyrovnaném utkání jsme tentokrát střelecky selhali a nebyli jsme schopni skórovat ani z penalty. Hosté nás ve druhé půli často ohrožovali pouze z rychlých protiútoků a v závěru výsledek zvýšili až na čtyřbrankový rozdíl.

Slovan Rosice - SK Chrlice starší dorost 2:1 (0:1), branka Oujezdský. Naši dorostenci se o body připravili v samotném závěru, v 87.minutě ještě vedli 0:1, pak inkasovali a o jediný bod přišli v úplném závěru po nařízené penaltě.

Slovan Rosice - SK Chrlice/Tuřany mladší dorost 3:1, branka Veselý. 

Svratka Brno B - SK Tuřany/Chrlice 9:3 (2:0), branky Daňhel 2, Havlíček. Naši mladší žáci podali v první mistrovském utkání velmi dobrý výkon a proti silnému soupeři ještě deset minut před koncem prohrávali pouze 5:3, přitom asi třikrát nastřelili tyč domácí branky a nedovedli k brance tři sólové úniky. V závěru nám došly síly i víra v obrat v utkání a čtyřikrát jsme inkasovali.

SK Chrlice old boys - UOMP Brno 1:2 (0:1)

Víkendové zápasy - 30. a 31.8.2014
SK Řícmanice vsSK Chrlice
1:2
POSLEDNÍ ZÁPAS
SK Chrlice vsSK Obřany
ne 4. 6. 2023 v 17.30 hod
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff