MUŽI A - MĚSTSKÝ PŘEBOR

podzim 2019
so 17. 8. 2019 v 17.00 - Chrlice - ČAFC Židenice 4:1 (2:0)
út  20. 8. 2019 v 17.00 - Bosonohy B - Chrlice 10:2 (3:1)  
so 24. 8. 2019 v 17.00 - Obřany - Chrlice 0:2 (0:2)     
ne   1. 9. 2019 v 16.30 - Chrlice - Lokomotiva Heršpice 0:5 (0:3)
so 14. 9. 2019 v 16.00 - Chrlice - Start Brno B 3:1 (1:1)
ne 22. 9. 2019 v 15.30 - Řečkovice - Chrlice 9:0 (3:0) 
so 28. 9. 2019 v 15.30 - Chrlice - Líšeň C 1:2 (1:1)       
so   5.10. 2019 v 15.00 - Jundrov - Chrlice  2:7 (0:5)        
so 12.10. 2019 v 15.00 - Chrlice - Starý Lískovec 0:5 (0:3 
so 19.10. 2019 v 14.30 - Medlánky B - Chrlice 2:1 (1:1)
so 26.10. 2019 v 14.30 - Chrlice - Řícmanice 1:3 (1:1)
ne   3.11. 2019 v 10.30 - Slovan Brno B - Chrlice  1:2 (1:1)

MUŽI B - MĚSTSKÁ SOUTĚŽ

podzim 2019
ne 25. 8. 2019 v 17.00 hod - Chrlice B - Jundrov B 6:3 (5:0)
út  27. 8. 2019 v 17.00 hod - Řečkovice B - Chrlice B 5:1 (3:1)
so 31. 8. 2019 v 16.30 hod - Bílovice - Chrlice B 6:2 (2:0)
so 19. 9. 2019 v 17.00 hod - Chrlice B - Moravská Slavia B 0:4 (0:1)
ne 15. 9. 2019 v 16.00 hod - Slatina B - Chrlice B 3:2 (2:2)
so 21. 9. 2019 v 15.30 hod - Chrlice B - Kohoutovice B 0:2 (0:1) 
ne 29. 9. 2019 v 15.30 hod - Soběšice B - Chrlice B 5:0 (3:0)
ne  6.10. 2019 v 15.00 hod - Chrlice B - Svratka C 4:2 (0:1)
ne 13.10. 2019 v 15.00 hod - Obřany B - Chrlice B 5:2 (1:1)
ne 20.10. 2019 v 14.30 hod - Chrlice B - Lokomotiva B 0:3 (0:1)
ne 27. 10. 2019 v 14.30 hod - Tuřany B - Chrlice B 3:0 kontumačně
so   2. 11. 2019 v 14.00 hod - Chrlice B - MCV Brno 3:5 (1:2)

DOROST - OKRESNÍ PŘEBOR BRNO-VENKOV

podzim 2019
so 24. 8. 2019 v 14.00 hod - Bystrc - Chrlice 8:1 (3:1)
ne   1. 9. 2019 v 14.15 hod - Chrlice - RAFK Rajhrad B 4:3 (2:3)
so   7. 9. 2019 v 13.45 hod - KAHAN Zbýšov - Chrlice 3:0 (0:0)
so 14. 9. 2019 v 13.45 hod - Chrlice - Milešovice 3:4 (3:2)
ne 22. 9. 2019 v 13.15 hod - Vojkovice B - Chrlice 6:0 (4:0)
so 28. 9. 2019 v 13.15 hod - Chrlice - Mokrá/Horákov 2:3 (1:1)
ne   6. 10. 2019 v 13.00 hod - Troubsko - Chrlice  11:2 (9:1)
so 12. 10. 2019 v 12.45 hod - Chrlice - Veverská Bitýška 0:5 (0:2)
ne 20. 10. 2019 v 14.00 hod - Ořechov - Chrlice 6:0 (3:0)
so 26. 10. 2019 v 12.15 hod - Chrlice - Střelice 0:6 (0:3)
ne   3. 11. 2019 v 10.30 hod - Start Brno - Chrlice 6:1 (3:0)

STARŠÍ ŽÁCI - MĚSTSKÝ PŘEBOR

podzim 2019
čt  29. 8. 2019 v 17.00 hod - Svratka C - Chrlice 15:1 (8:1)
pá 30. 8. 2019 v 17.00 hod - Chrlice - Bosonohy 6:3 (4:2)
so 31. 8. 2019 v 14.30 hod - Bílovice - Chrlice 9:1 (4:1)
út    3. 9. 2019 v 17.30 hod - Chrlice - Lokomotiva 0:5 (0:1)
so   7. 9. 2019 v 10.00 hod - Chrlice - Obřany 3:2 (2:1)
ne 15. 9. 2019 v 10.30 hod - Líšeň dívky - Chrlice 3:4 (2:3)
ne 29. 9. 2019 v 10.30 hod - Medlánky - Chrlice  3:2 (0:2)
so  5.10. 2019 v   9.30 hod - Chrlice - Start Brno B 2:4 (1:1)
so 12.10. 2019 v 10.30 hod - Jundrov - Chrlice 4:2 (2:0)
so 19.10. 2019 v   9.30 hod - Chrlice - Lelekovice 2:1 (1:1)
ne 27.10. 2019 v 13.30 hod - Nový Lískovec - Chrlice 1:4 (1:3)
ne   3.11. 2019 v 10.00 hod - Moravská Slavia Brno - Chrlice 0:4 (0:1)

MLADŠÍ ŽÁCI - MĚSTSKÝ PŘEBOR skupina B

podzim 2019
ne   1. 9. 2019 v   9.00 hod - Obřany - Chrlice 2:5 (2:1)
ne 15. 9. 2019 v 16.00 hod - Bílovice - Chrlice 6:3 (2:1)
so 21. 9. 2019 v   9.30 hod - Chrlice - Bystrc 7:2 (3:1)
ne 29. 9. 2019 v 13.00 hod - Řícmanice - Chrlice 0:3 (0:0)
so   5.10. 2019 v 10.45 hod - Chrlice - Start Brno B 5:3 (3:2)
so 12.10. 2019 v 14.00 hod - Nový Lískovec - Chrlice 4:1 (2:0)
so 19.10. 2019 v 10.45 hod - Chrlice - Bosonohy 5:1 (1:1)
so 26.10. 2019 v   9.00 hod - Starý Lískovec - Chrlice  3:0 (0:0)

STARŠÍ PŘÍPRAVKA - MĚSTSKÝ PŘEBOR sk. C

podzim 2019
pá   6. 9. 2019 v 17.30 hod - Chrlice - Obřany 6:7 (3:4)
út  10. 9. 2019 v 17.00 hod - Svratka Brno C - Chrlice 13:6 (5:2)
pá 13. 9. 2019 v 17.00 hod - Jundrov - Chrlice 9:6 (7:2)
pá 20. 9. 2019 v 17.15 hod - Chrlice - Řečkovice 6:6 (3:2)
pá 27. 9. 2019 v 16.30 hod - Tuřany - Chrlice 3:24 (0:12)
pá   4. 10. 2019 v 17.00 hod - Chrlice - Bílovice 4:10 (4:6)
pá 11. 10. 2019 v 16.00 hod - Slatina - Chrlice 7:4 (4:2)
pá 18. 10. 2019 v 16.00 hod - Sparta Brno C - Chrlice 9:11 (4:5)
pá 25. 10. 2019 v 16.30 hod - Chrlice - Líšeň U10A 4:2 (2:2)

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA A - MĚŠTSKÝ PŘEBOR sk. C

podzim 2019
pá   6. 9. 2019 v 16.30 hod - Chrlice - Slatina 11:14 (2:4)
ne 15. 9. 2019 v 11.30 hod - Řícmanice - Chrlice 8:1 (2:0)
čt  19. 9. 2019 v 17.00 hod - Lokomotiva C - Chrlice 1:25 (0:13)
pá 20. 9. 2019 v 17.15 hod - Chrlice - Lelekovice 4:15 (2:5)
ne 29. 9. 2019 v 11.00 hod - Kohoutovice - Chrlice 7:9 (5:7)
pá   4.10. 2019 v 17.00 hod - Chrlice - Svratka Brno C 12:11 (8:5)
ne 13.10. 2019 v 10.30 hod - Obřany - Chrlice 16:9 (8:4)
pá 18.10.2019 v 15.30 hod - MCV Brno - Chrlice 13:10 (5:3)
pá 25.10. 2019 v 16.30 hod - Chrlice - Líšeň U8A 8:10 (3:5)

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA B - MĚSTSKÝ PŘEBOR sk. D

podzim 2019
pá   6. 9. 2019 v 17.30 hod - Chrlice B - Bystrc 12:11 (6:6)
pá 13. 9. 2019 v 17.30 hod - Slatina B - Chrlice B 8:17 (3:10)
út  17. 9. 2019 v 17.00 hod - Slovan Brno - Chrlice B 29:2 (14:2)
pá 20. 9. 2019 v 17.15 hod - Chrlice B - Řečkovice 10:11 (3:0)
so 28. 9. 2019 v 13.30 hod - Start Brno B - Chrlice B 11:7 (4:4)
pá   4.10. 2019 v 17.00 hod - Chrlice B - Soběšice 9:4 (4:3)
so 12.10. 2019 v 10.30 hod - Starý Lískovec - Chrlice B 7:10 (5:4)
ne 20.10. 2019 v 16.00 hod - Lelekovice B - Chrlice B 7:4 (4:2)
pá 25.10. 2019 v 16.30 hod - Chrlice B - Líšeň U8B 16:11 (7:7)


 

 

 

 

 




 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozpis utkání - podzim 2019
Slovan Brno B vsSK Chrlice
1:2
POSLEDNÍ ZÁPAS
vs
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff