MUŽI A - MĚSTSKÝ PŘEBOR

jaro 2018
ne   1. 4. 2018 v 15.30 - Řečkovice - Chrlice   3:0 (2:0)
so   7. 4. 2018 v 15.30 - Chrlice - Slovan Brno B  0:2 (0:0)
ne 15. 4. 2018 v 13.00 - Svratka B - Chrlice  6:2 (3:1)      
so 21. 4. 2018 v 16.00 - Chrlice - Starý Lískovec  6:3 (2:2)
ne 29. 4. 2018 v 16.00 - Řícmanice - Chrlice 1:1 (0:0)
so   5. 5. 2018 v 16.30 - Chrlice - Start Brno B 2:0 (0:0)
út    8. 5. 2018 v 16.30 - Chrlice - Medlánky B 2:2 (0:1)          
so 12. 5. 2018 v 10.30 - Bosonohy - Chrlice 2:2 (1:0)            
so 19. 5. 2018 v 16.30 - Chrlice - Líšeň C 0:3 (0:2)     
so 26. 5. 2018 v 16.30 - Chrlice - ČAFC Židenice 2:0 (2:0)
so   2. 6. 2018 v 16.30 - Lokomotiva Heršpice - Chrlice 4:2 (3:0)
so   9. 6. 2018 v 16.30 - Chrlice - Lelekovice 2:1 (1:1)
so 16. 6. 2018 v 14.15 - Obřany - Chrlice 2:1 (0:1)

MUŽI B - III. TŘÍDA

jaro 2018
ne   8. 4. 2018 v 15.30 - Chrlice B - Bílovice  6:3 (3:2)
ne 15. 4. 2018 v 15.30 - Tuřany B - Chrlice B  5:1 (1:1)
ne 22. 4. 2018 v 16.00 - Chrlice B - Svratka C 6:2 (2:0)
so 28. 4. 2018 v 13.30 - Kohoutovice B - Chrlice B 4:2 (3:1)
ne   6. 5. 2018 v 16.30 - Chrlice B - Slatina B 3:3 (2:2) 
ne 13. 5. 2018 v 16.30 - Soběšice B - Chrlice B 2:5 (2:2)
ne 20. 5. 2018 v 16.30 - Chrlice B - MCV Brno  4:2 (1:0)
ne 27. 5. 2018 v 16.30 - Chrlice B - Lokomotiva Heršpice B 6:3 (4:2)
so   2. 6. 2018 v 15.00 - Řečkovice B - Chrlice B 6:1 (2:1)
ne 10. 6. 2018 v 16.30 - Chrlice B - Jundrov B 11:3 (5:2)
so 16. 6. 2018 v 16.30 - Obřany B - Chrlice B 2:7 (1:3)

STARŠÍ ŽÁCI - MĚSTSKÝ PŘEBOR

jaro 2018
ne   8. 4. 2018 v 14.00 - Chrlice - Starý Lískovec  2:9 (0:5) 
ne 15. 4. 2018 v 14.00 - Lokomotiva Heršpice - Chrlice  2:3 (1:1)
ne 22. 4. 2018 v 14.30 - Chrlice - Lelekovice  0:9 (0:3)
ne 29. 4. 2018 v 14.15 - Medlánky - Chrlice 6:0 (4:0)
ne   6. 5. 2018 v 15.00 - Chrlice - Kohoutovice B 0:5 (0:4)
ne 13. 5. 2018 v 10.00 - Starý Lískovec - Chrlice 6:2 (4:0)
ne 20. 5. 2018 v 15.00 - Chrlice - Lokomotiva 1:0 (1:0)
ne 27. 5. 2018 v 12.30 - Lelekovice - Chrlice 4:2 (2:1)
ne   3. 6. 2018 v 16.30 - Chrlice - Medlánky B 4:3 (1:2)
so   9. 6. 2018 v 13.30 - Tatran Kohoutovice B - Chrlice 7:0 (4:0) 


MLADŠÍ ŽÁCI - MĚSTSKÝ PŘEBOR

jaro 2018
ne 15. 4. 2018 v 10.00 - Chrlice - Bílovice n. Svit. 3:8 (1:5)
ne 22. 4. 2018 v 10.30 - Jundrov - Chrlice 2:2 (2:0)
ne 29. 4. 2018 v 10.00 - Chrlice - Zbrojovka Brno dívky 0:10 (0:5)
ne   6. 5. 2018 v 10.00 - Slatina/Slovan - Chrlice 2:3 (2:1)
ne 13. 5. 2018 v 10.00 - Chrlice - Lelekovice 0:5 (0:4)
pá 18. 5. 2018 v 17.30 - Obřany - Chrlice  5:0 (2:0)
ne 27. 5. 2018 v 15.00 - Chrlice - Lokomotiva 15:1 (8:0)
ne   3. 6. 2018 v 10.30 - Tuřany - Chrlice 2:3 (2:1)
ne 10. 6. 2018 v 15.00 - Chrlice - Bohunice 1:6 (1:3)

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

jaro 2018
pá 13. 4. 2018 v 17.00 - Nový Lískovec - Chrlice 12:9 (5:3)
pá 20. 4. 2018 v 17.00 - Chrlice - Obřany B 16:5 (8:2)
po 14. 5. 2018 v 17.00 - Soběšice B - Chrlice 3:15 (0:8)

st    9. 5. 2018 v 17.30 - Chrlice - Starý Lískovec B  7:20 (3:14)  
ne 13. 5. 2018 v 13.30 - Lokomotiva Heršpice B - Chrlice 8:8 (5:3) 
pá 18. 5. 2018 v 17.30 - Chrlice - MCV Brno 10:16 (3:11)
pá 25. 5. 2018 v 16.30 - Tuřany - Chrlice 11:4 (6:2)

pá   1. 6. 2018 v 17.30 - Chrlice - Líšeň U10B  24:7 (12:3)
pá   8. 6. 2018 v 17.30 - Chrlice - Svratka Brno D 8:6 (4:5)

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA A

jaro 2018
pá 13. 4. 2018 v 16.30 - Obřany - Chrlice 8:10 (4:8)
pá 20. 4. 2018 v 15.45 - Chrlice - Bystrc  9:13 (5:6)

pá 27. 4. 2018 v 16.30 - MCV Brno - Chrlice 21:3 (12:1)
pá   4. 5. 2018 v 16.15 - Chrlice - Zbrojovka Brno 10:24 (5:14)
ne 13. 5. 2018 v 12.00 - Líšeň U9B - Chrlice 9:9 (4:4) 
pá 18. 5. 2018 v 16.15 - Chrlice - Svratka B 7:14 (2:7)
pá 25. 5. 2018 v 16.30 - Bosonohy - Chrlice 4:16 (2:10)

pá   1. 6. 2018 v 16.15 - Chrlice - Moravská Slavia Brno 13:5 (7:2)
ne 10. 6. 2018 v 11.30 - Tatran Kohoutovice - Chrlice 9:4 (5:1)

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA B

jaro 2018
ne 15. 4. 2018 v 12.00 - Lokomotiva - Chrlice 7:9 (4:5)

pá 20. 4. 2018 v 17.00 - Chrlice - Bystrc B 4:18 (2:9)
pá 27. 4. 2018 v 16.00 - Bohunice - Chrlice 9:10 (6:1)
pá   4. 5. 2018 v 17.30 - Chrlice - Líšeň U8B  5:16 (3:7)
pá 11. 5. 2018 v 16.30 - Svratka Brno D - Chrlice 15:9 (10:7)
pá 18. 5. 2018 v 17.30 - Chrlice - Soběšice 5:19 (3:9)
ne 27. 5. 2018 v 10.30 - Lelekovice - Chrlice 6:9
pá   1. 6. 2018 v 17.30 - Chrlice - Slatina B 11:13 (1:10)
st    6. 6. 2018 v 16.45 - Tuřany - Chrlice 9:21 (4:12)

MINIPŘÍPRAVKA

jaro 2018
pá 20. 4. 2018 v 15.45 - Chrlice - Start Brno 6:11 (2:6)
pá 27. 4. 2018 v 16.30 - Slatina - Chrlice 23:6 (10:2)
út    1. 5. 2018 v 10.00 - Kohoutovice - Chrlice  16:9 (8:5)
pá   4. 5. 2018 v 16.15 - Chrlice - Líšeň U7A 2:39 (1:21)
ne 13. 5. 2018 v 13.00 - Líšeň U7B - Chrlice 12:9 (6:5)
st  16. 5. 2018 v 17.00 - Chrlice - Lokomotiva 1:1 (0:1)
pá 18. 5. 2018 v 16.15 - Chrlice - MCV Brno 5:9 (4:4)
pá 25. 5. 2018 v 16.30 - Svratka Brno - Chrlice 3:0 k
pá   1. 6. 2018 v 16.15 - Chrlice - Bosonohy 4:14 (2:10)
pá   8. 6. 2018 v 16.00 - Sparta Brno - Chrlice 27:2 (12:1)

OLD BOYS

jaro 2018
po   9. 4. 2018 v 17.30 - Obřany - Chrlice 5:3
po 16. 4. 2018 v 17.30 - Chrlice - ČAFC Židenice 5:1
po 23. 4. 2018 v 17.30 - Chrlice - Líšeň 2:2 
po 30. 4. 2018 v 18.00 - UOMP - Chrlice 2:1
st    9. 5. 2018 v 18.00 - Chrlice - Start Brno 1:5
po 14. 5. 2018 v 18.00 - Chrlice - Obřany 2:0
po 21. 5. 2018 v 18.00 - ČAFC Židenice - Chrlice 4:1
po 28. 5. 2018 v 18.00 - Chrlice - Líšeň 1:1
po   4. 6. 2018 v 18.00 - Chrlice - UOMP  3:4    
po 11. 6. 2018 v 18.00 - Start Brno - Chrlice 1:5

 

 

 

 

 

 




 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozpis utkání - jaro 2018
SK Obřany vsSK Chrlice
2:1
POSLEDNÍ ZÁPAS
vs
PŘÍŠTÍ ZÁPAS
logo

všechna práva vyhrazena © 2013 SK Chrlice, o.s., Blümlova 41, 643 00 Brno, IČ: 44990936, design by dwgd, powered by Alff